Novinky

Návšteva rodičov a fabriky

Nie, nebudem sa sťažovať a spomínat situáciu, v ktorej žijeme, snažíme sa rešpektovať a správať sa zodpovedne, veď všetci si prajeme v podstate to isté. Aká bola návšteva rodičov po tak dlhom čase?

Poviem vám, že po dlhých mesiacoch sa vrátiť na moju rodnú zem bol zážitok, tešil som sa na návštevu fabriky a vybrať nové keramické kúsky, keramické podnosy, všetku tu pestrú taliansku keramiku, ktorá si nájde miesto vo vašich domovoch.

Návšteva rodičov

Splnil som si moju pracovnú povinnosť, ohromne ma nabila energiou, tešil som sa, že sme si so spolupracovníkmi stanovili plány a pri trpezlivosti, ktorú musíme mať, sme sa dokázali podporiť a vytvoriť nové nápady.

To hlavné, čo vám chcem opísať, je ten môj pocit, ktorý som prežil možno prvý raz, pretože odlúčenie od rodiny na tak dlhý čas som ešte nezažil. Áno, vrátiť sa domov a objať rodičov bol neskutočne krásny pocit. Veľmi vzácny pocit.

Čo pri návšteve rodičov nesmie chýbať?

A ako vždy, čakali ma moje obľúbené koláčiky, ktoré mi moja mama servíruje na tom podnose, s tými malými lesnými plodmi, ktoré už mnohí z vás poznajú a majú túto keramickú sériu LESNÉ OVOCIE už doma. Je to vďačný keramický riad, ktorým pri servírovaní prekvapíte svojich hostí.

Hneď potom nesmie chýbať mozzarella di bufala, ktorú si nechávame priviezť raz za mesiac z Neapolu. Samozrejme, že môj príchod bol len o dôvod viac, prečo ju objednať. ????

Proste som si to na pár dní vychutnal, dal dobré caffé a pokračujeme ďalej… sme trpezliví a som rád, že vám môžem odpovedať na vaše otázky, komunikovať s vami každý deň prostredníctvom messanger-u, mailov, telefonicky :), pripravovať každý deň balíčky s talianskou keramikou a s bavlnenými obrusmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.