O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu zameraného na predaj kvalitnej, originalnej a ručne maľovanej talianskej keramiky!

  • Hľadáte originalitu pre vašu spoločenskú udalosť?
  • Hľadáte kvalitnú keramiku, ktorá spestrí vaše dni?
  • Máte radi odlíšiť každodennú stolovaciu rutinu a vložiť napr. váš obed do krásneho stolovacieho setu?
  • Túžite po niečom inom a originálnom?
  • Máte chuť si spríjemniť grilovačku originálnym podnosom alebo dokonca sadou tanierov na tému?
  • Či zháňate darček pre osobu, na ktorej vám záleží?

Sortiment neostáva len pri keramických miskách, tanieroch, podnosoch, ale posúvame sa aj do domácnosti ako takej. To svoje každý určite nájde v keramických svietidlách, keramických stĺpoch, keramických stoloch, keramických vázach, keramických amforách, v keramických fotorámoch a v doplnkoch.

TALIANSKA.SK sa bude starať o vašu spokojnosť, lebo cieľom je nielen zaujať, ale aj zanechať príjemnú skúsenosť, spokojnosť a hlavne radosť zo zakúpeného…

Nájdite si svoje pohodlie a predstavivosť o talianskej domácnosti možno aj pri šálke dobrej kávičky a oddajte sa talianskej atmosfére…

Pasquale Cannavo

Zakladateľ

Zakladateľom spoločnosti je rodený talian Pasquale Cannavo, ktorý typickú a originálnu taliansku keramiku predstavuje aj na slovenskom trhu.

Ambulantný predaj je v Taliansku veľmi obľúbený a má svoju históriu.

Pasquale je piatou generáciou, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii a ambulantný predaj neopustil ani po príchode na Slovensko.

Tibor Mello

pokračovateľ

V roku 2023 vznikla zaujímavá spolupráca.

Na talianskej strane Lucka a Pasquale ktorý priniesli na Slovensko myšlienku ponúknuť kúsok slnečného Talianska. Predstavili originálnálnu kvalitnú taliansku keramiku a tiež kvalitný úžitkový textil. Po 10 rokoch strávených na Slovensku ich “amore” zatúžili po domove a rozhodli svoje pôsobenie presunúť do rodného Talianska.

Na Slovenskej strane Dada a Tibor už v roku 2015 založli internetový e-shop www.mello.sk ktorý pre svojich klientov ponúka keramiku , české maľované sklo a ručne vyrezávané sviečky. Po 8 rokoch sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o zaujímavú krasnu pestrofarebnú keramiku a úžitkový textil.

Od 2023 sme prebrali aj e-shop www.talianska.sk cez ktorý k Vám našim klientom budeme ešte bližšie.

Našim spoločným cieľom je spokojný zákazník.