Ozdobný stĺp z keramiky je lesklého efektu v tonalitách svetlej a tmavej lososovej farby, dozdobený zlatou farbou. Stĺp z keramiky pôsobí originálne a elegantne. Keramický ozdobný stĺp je vyrobený v Taliansku, keramika je ručne maľovaná a tak ako na dizajne, aj na jej výrobe sa podpisuje rodinná dlhoročná fabrika v Taliansku, s ktorou dlhé roky spolupracuje aj Stile-Italiano di Pasquale Cannavo. Stĺp je maľovaný tak, aby výsledný efekt pôsobil ako mramor šedej farby, lem je čiernej farby. Stĺp je vhodné kombinovať s keramickou lampou, prezrite foto v galérii alebo s keramickým kochlíkom.

Prezrite si kategóriu bytových doplnkov a vyberte si vhodné keramické doplnky napríklad k tomuto keramickému stĺpu. K dispozícii sú keramické lampy, keramické kochlíky, keramické fotorámy, keramické popolníky, keramické misky na ovocie, všeto sa dá vyrobiť farebne podľa vašej predstavy.

 

Materiál: talianska keramika

Rozmer: 80cm x 30cm x 30cm

Farba: svetlá lososová, tmavá lososová, zlatá

Neprehliadnite: V prípade ak sa vám stĺp páči, ale nevyhovuje vám práve táto farba, neváhajte nás kontaktovať 0948 59 79 89 alebo info@stile-italiano.sk a dohodneme sa na výrobe farebného prevedenia podľa vašej predstavy.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Keramický stĺp lososovej mramorovej farby hladký 80cm

  • Výrobca: Taliansko
  • Kód produktu: Keramický stĺp lososovej mramorovej farby hladký 80cm
  • Dostupnosť: Expedícia zvyčajne 1 - 4 dni.
  • 196,00€

  • Bez DPH: 163,33€